Jakie listwy do białych drzwi?

Zlewające się w całość elementy tworzą jednolite wnętrze, które zachwyci wszystkich domowników, już nie mówiąc o gościach. Aby uzyskać taki efekt, powinieneś odpowiednio dobrać kolor wyposażenia i złączyć je z elementami takimi jak np. listwy przypodłogowe. Dzięki temu Twoje mieszkanie będzie wyglądało jak z okładek prestiżowych magazynów wnętrzarskich. Jakie listwy proponujemy do białych drzwi wewnętrznych?

Białe drzwi – jakie listwy podłogowe?

Jeśli postawiłeś na białe drzwi w całym mieszkaniu – powinieneś dobrze przemyśleć swój wybór, ponieważ bardzo łatwo można obciążyć aranżację i odwrócić uwagę od minimalizmu skrzydeł drzwiowych. Do tego najlepiej będzie wykorzystać kolorystykę zbliżoną do odcienia białego – unikaj przeciwieństwa, jakim są antracytowe lub czarne barwy, ponieważ będą się kłócić i niwelować cały efekt. Z tego powodu warto ten wybór potraktować poważnie i solidnie przygotować się do zakupu. Szczególnie że oprócz funkcji użytkowej pełnią również estetyczną i ozdobną.

Przy tego typu rozwiązaniach najlepiej jest postawić na białe listwy przypodłogowe, które zleją się z ościeżnicą i skrzydłem. Ich uniwersalność pozwoli na dopasowanie do każdego stylu – modernistycznego, klasycznego, skandynawskiego, a nawet marynistycznego. Są kwintesencją minimalizmu i delikatności. Nie odwrócą uwagi od istotnych dodatków i nie przytłoczą całego pomieszczenia, a także mieszkania.

Dodatkowo ich największą zaletą jest idealne komponowanie się z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Jeśli będziesz chciał zmienić całkowicie kolorystykę ścian lub dodatków, to białe listwy dalej będą tworzyć znakomitą całość. Łatwość w czyszczeniu i wysoka odporność na zarysowania pozwoli Ci długo cieszyć się śnieżnobiałym kolorem.

Posiadając w całym mieszkaniu białe drzwi, pomyśl o pasujących listwach w całym mieszkaniu. Unikniesz chaosu i zbyt dużej liczby kolorów. Tego typu rozwiązania nie tylko potrafią przyćmić całą Twoją pracę włożoną w udekorowanie przestrzeni, ale również wprowadzi dysproporcje. Z nami znajdziesz wiele kolorów i materiałów, które będą pasować do wybranych skrzydeł drzwiowych.

Polecane produkty

Listwa przypodłogowa MDF PREMIUM - model LIZA

Listwa przypodłogowa MDF PREMIUM - model LIZA

Listwa lakierowana PREMIUM to najwyższa jakość na rynku Kolor i wymiar do wyboru. Bezpieczna wysyłka kurierska. Sprzedawana w odcinkach...
Listwa przypodłogowa MDF PREMIUM - model SOFI

Listwa przypodłogowa MDF PREMIUM - model SOFI

Listwa przypodłogowa MDF klasy PREMIUM zaokrąglona od góry. Polecamy białe, szare, antracytowe i czarne listwy przypodłogowe MDF. Najwyż...
Opaska drzwiowa /  listwa wykończeniowa MDF PREMIUM - model LIZA

Opaska drzwiowa / listwa wykończeniowa MDF PREMIUM - model LIZA

Opaska drzwiowa MDF. Maskownica futryny, ościeżnicy drzwi. Kolory białe, czarne, szare, antracytowe lub dowolny inny na zamówienie. Idea...
Biała opaska drzwiowa /  listwa wykończeniowa MDF - model BASE

Biała opaska drzwiowa / listwa wykończeniowa MDF - model BASE

Opaska drzwiowa MDF. Maskownica futryny, ościeżnicy drzwi. Kolor biały. Cena za 1 komplet. ...